Asli Enver Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asli Enver Fan Sitesi

Asli Enverciler Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

susuyorsun susuyorum...........

3 posters
YazarMesaj
*RoCk_CaNdY*
Üye
Üye
*RoCk_CaNdY*

susuyorsun susuyorum........... Empty
MesajKonu: susuyorsun susuyorum...........   susuyorsun susuyorum........... Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 11:35 pm

Uzaktı bizi birbirimizden ayıran yollar.uzuyordu hasretinin her vuruşunda kalbimde...aslında biz dik yine uzakları yakın eden, kelimeleri düşüren dlimizden.nereye düşürdün, düşürdüm bir bulabilsem...
Şimdi yoksul hüzünler yerine, kalbimde çok zengin senli ağıtlar yazıyorum.Kalemimden kan damlıyor, mürekkep yerine...
Nerden başladık ki nasıl bitirdik bilmiyorum.Kelam ın zevale dönüştüğünü görmek, nasibizde vamış demek.Artık biz ’biz’ oldukça büyüyen, tek beden olamıyor, aksine biz olmaya çalıştıkça sen ve ben oluyoruz...
Köprüleri yıkıyorsun.ben demir sütünları ellerimle kaldırmaya çalışırken sen; sana ulaşmak için yaptığım köprüleri yıkıyorsun.Anlamıyorsun.anlamıyorsun.Susuyorsun.Susuyorum...

alıntıdır
''MeRwE''
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: susuyorsun susuyorum...........   susuyorsun susuyorum........... Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 4:42 pm

çok güzeLmiş saoL..
su_aslı
Üye
Üye
su_aslı

MesajKonu: Geri: susuyorsun susuyorum...........   susuyorsun susuyorum........... Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 4:19 pm

paylaşım için teşekürler....

susuyorsun susuyorum...........
1 sayfadaki 1 sayfası