Asli Enver Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asli Enver Fan Sitesi

Asli Enverciler Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

beyaz nedne evlenmiyor?

2 posters
YazarMesaj
''MeRwE''
Üye
Üye

beyaz nedne evlenmiyor? Empty
MesajKonu: beyaz nedne evlenmiyor?   beyaz nedne evlenmiyor? Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 6:58 pm

Petek Dinçözün Star TV'deki programında davetsiz bir misafir vardı. Bu davetsiz misafir bakın kimdi ve neler anlattı; Petek Dinçöz’ün Star TV’de ekrana gelen Arım Balım Peteğim programına sürpriz bir şekilde katılan Beyaz özel hayatı ve evlilikle ilgili konuştu...

İşte Beyaz’dan çok özel açıklamalar;

“Artık annem bile benim evlenmemden umudunu kesti. Çocuk özlemim var ama illa çocuk yapmak için de evlenmem. Yanlış evlilik, yanlış annelik olayından çok korkuyorum. Doğru insanla beraber olmakta fayda var. Şu anda hayatımda biri yok. İleride mutsuz bir evlilikten çok korkuyorum. Bizim ailede boşanma görmedik. Yaptığım röportajlarda nasıl birini istiyorsun sorusu tarafıma hep soruluyor. Ben ise karşımdaki kişinin beni seçeceği birisi olması cevabını veriyorum. Evleneceğim kişi bu camiadan da olabilir.”
*RoCk_CaNdY*
Üye
Üye
*RoCk_CaNdY*

beyaz nedne evlenmiyor? Empty
MesajKonu: Geri: beyaz nedne evlenmiyor?   beyaz nedne evlenmiyor? Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 1:26 am

p.için saol cnm

beyaz nedne evlenmiyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-