Asli Enver Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asli Enver Fan Sitesi

Asli Enverciler Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ZuhaL-ceren oLcay...

2 posters
YazarMesaj
''MeRwE''
Üye
Üye

ZuhaL-ceren oLcay... Empty
MesajKonu: ZuhaL-ceren oLcay...   ZuhaL-ceren oLcay... Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 5:55 pm

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td>Kızıyla aynı dizide

</TD>
<td class=HabDetDate align=right width=130></TD></TR></TABLE>
ZuhaL-ceren oLcay... 5230118
Zuhal Olcay, Beni Unutma"da kızı Ceren Olcay’la birlikte kamera karşısına geçti.

Zuhal Olcay, 27 Mart'ta ekrana gelecek TRT 1'in yeni dizisi "Beni Unutma"da kızı Ceren Olcay’la birlikte kamera karşısına geçti.
Bilgi Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunu Ceren, dizide annesinin gençliğini canlandırıyor. Profesyonel olarak dans hocalığı yapan 27 yaşındaki Ceren, daha önce reklam filmlerinde de rol almıştı. Yönetmenliğini Güzide Balcı'nın yaptığı, genel hikâyesini Perihan Mağden'in kaleme aldığı dizide, Uğur Polat, Tilbe Saran, Haldun Boysan gibi usta oyuncular da rol alıyor. Dizinin jenerik parçası ise Sezen Aksu'ya ait. Merhum Onno Tunç'un bestesini yaptığı, Sezen Aksu'nun sözlerini yazdığı "Beni Unutma"yı Zuhal Olcay dizi için seslendirdi.
Zuhal Olcay, Zafer Olcay'la yapkığı ikinci evliliğinden dünyaya gelen kızıyla aynı dizide oynuyor.
su_aslı
Üye
Üye
su_aslı

ZuhaL-ceren oLcay... Empty
MesajKonu: Geri: ZuhaL-ceren oLcay...   ZuhaL-ceren oLcay... Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 10:36 am

paylaşım için teşekürler....

ZuhaL-ceren oLcay...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceren Moray Biyografi
» Ceren Moray Resimleri
» Ceren Moray Resimleri Yep Yeni